У російського омбудсмена перевірять стан здоров'я Савченко

Українська льотчиця оголосила сухе голодування.

Уповноважена з прав людини в Російській Федерації Елла Памфілова пообіцяла, що її представники 6 березня відвідають у СІЗО Надію Савченко, яка оголосила сухе голодування.

Про це у Facebook заявила сестра української льотчиці Віра Савченко.

Російська омбудсмен пообіцяла повідомити про стан здоров'я українки.

"Віро, завтра в Надії будуть мої співробітники – завтра після обіду перетелефоную Вам. Я знаю, що Ви були в неї", - процитувала Віра Савченко смс-повідомлення від Памфілової.

 

Омбудсмен Москви, Елла Олександрівна Памфілова, щойно прислала мені смс:"Вера, завтра у Надежды будут мои сотрудники - ...

Опубліковано Vira Savchenko 5 березень 2016 р.

ВідеоНадія Савченко без води не проживе і тижня

Як повідомлялося, Савченко оголосила сухе голодування після того, як її позбавили права на останнє слово в суді. Засідання було раптово перенесено на 9 березня, хоча Савченко попереджала, що не терпітиме подальшого затягування процесу.

Після цього Державний департамент США виступив із вимогою негайного і безумовного звільнення Савченко. До цього ж закликав і президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт. Однак у Кремлі проігнорували сухе голодування Савченко.

Рідна сестра полонянки Віра каже, що Надія вже не чекає допомоги від політиків. Разом із тим адвокати застерігають, що протягом ближчих днів, якщо ситуація не зміниться. Савченко може стати інвалідом або загинути.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: