Україна переконує ООН посилити тиск на РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Першим кроком має стати деокупація грузинських і українських територій.

Представник України закликав ООН "бути більш активними" у вирішенні конфліктів, ініційованих РФ в Україні, Грузії, Молдові та інших місцях.

Про це це взаявив тимчасовий повірений України при ООН Юрій Вітренко, - пише "Укрінформ".

"Незважаючи на наявність відповідних механізмів, таких як Женевські міжнародні дискусії, Нормандський формат або Тристороння контактна група, Радбез ООН і Генасамблея повинні продемонструвати набагато більш потужну позицію щодо конфліктів і збільшити тиск на Росію", - наголосив український дипломат.

Більш важливою повинна залишатися послідовна і консолідована політика міжнародного співтовариства щодо російської окупації та анексії для забезпечення мирного вирішення конфліктів у регіоні і світі.

"Першим кроком має стати деокупація грузинських і українських територій, скасування визнання так званої незалежності Абхазії і Південної Осетії і виконання всіх інших зобов'язань за чинними угодами", - резюмував Вітренко.

ВідеоУкраїна попросила в ООН допомоги в доступі лікарів до українських політв’язнів у Росії

Україна передала Генсекретареві ООН список незаконно заґратованих і попросила допомоги в доступі лікарів до українських політв’язнів у Росії. Зокрема, у зверненні зазначено, від кожної хвилини залежить життя утримуваних. Тим часом у Москві українська омбудсменка Людмила Денісова зустрілася зі своєю російською колегою Тетяною Москальковою. Говорили про можливість синхронного відвідання ув’язнених. Дати і час ще узгоджують.

Україна попросила в ООН допомоги в доступі лікарів до українських політв’язнів у Росії

Нагадаємо, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до колеги з ООН із листом. У ньому вона просить Зейда Раад аль Хусейна допомогти зупинити свавілля російської влади. 

Вибір редакції