Після НС в Індонезії українські дипломати розповіли, що робити туристам під час землетрусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слід неухильно дотримуватися вказівок місцевих органів влади.

МЗС України у зв'язку з потужним землетрусом в Індонезії і збереженням можливості подальших поштовхів закликає українських туристів уважно стежити за повідомленнями місцевої влади про розвиток сейсмологічної ситуації.

Про це повідомляється на сайті департмаенту консульської служби міністерства закордонних справ України.

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

Так, для особистої безпеки громадянам, які перебувають на територіях, де зберігається сейсмічна загроза (на островах Ломбок та Балі), або планують їх відвідати, рекомендують керуватися такими порадами:

– якщо під час поштовхів громадяни перебувають у будівлі, її необхідно якомога швидше залишити, не користуючись ліфтами;

– триматися на безпечній відстані від висотних будівель, не перебувати під лініями електропередач, деревами, комунікаціями, мостами та шляхопроводами;

– постійно зберігати при собі документи та кошти, мати напоготові найбільш необхідні речі (ліки, продукти харчування, засоби гігієни), щоб мати змогу швидко залишити приміщення;

– неухильно дотримуватися вказівок місцевих органів влади, керівників рятувальних служб, командирів рятувальних загонів щодо заходів безпеки в районі стихійного лиха. 

– перебувати у безпечному місці, пересуватися тільки перевіреними маршрутами (в жодному разі не наодинці) та враховувати погодні умови і їх прогноз.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію у зв’язку із землетрусом громадянам України рекомендують невідкладно звертатися до посольства України в Індонезії.

ВідеоЧерез потужний землетрус із Ломбока та Балі масово тікають туристи

Індонезійський острів Ломбок сколихнув потужний землетрус. Загинули щонайменше 98 людей. За попередніми даними, іноземців серед жертв немає. Іще більше двох сотень – поранені. Українське МЗС з’ясовує, чи є серед потерпілих наші громадяни. 

Через потужний землетрус із Ломбока та Балі масово тікають туристи

Як повідомили ТСН.ua в посольстві України в Республіці Індонезія, станом на 6 серпня громадян України серед постраждалих унаслідок землетрусу в Індонезії немає.

Вибір редакції