ВАКС заочно заарештував "тіньового мера Одеси" та мільярдера Галантерника

ВАКС заочно заарештував "тіньового мера Одеси" та мільярдера Галантерника

Фото: Forbes. Україна

Повний текст ухвали оголосять 14 грудня. Галантерник може оскаржити запобіжний захід впродовж 5 днів.

Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту одеського бізнесмена Володимира Галантерника, якого Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук. Його підозрюють у створенні та очоленні злочинної організації в місті.

Про це повідомляє Суспільне.

Справа НАБУ та САП стосується створення та функціонування злочинної організації в Одесі. До неї, як вважають правоохоронці, був залучений мер міста Геннадій Труханов, бізнесмен Володимир Галантерник та декілька посадовців з робітниками приватних компаній. Злочинна схема полягала у виведенні земельних ділянок із власності громади та передачі їх під забудову приватній компанії "Будова". Як зазначала сторона обвинувачення, Труханов зловживав своїм службовим становищем мера та підписував документи щодо надання об'єктів у право власності.

Так, упродовж 2016-2019 років громада міста через схему злочинної організації втратила щонайменше шість земельних ділянок загальною площею 15,9 га та незаконно витратила з місцевого бюджету 131 мільйон гривень. Загальний розмір завданої шкоди за результатами експертизи становить 689 млн грн.

Нагадаємо:

  • Галантерник володіє одеськими ринками "Привоз" і "7-й кілометр", ТРЦ City Center і City Center "Котовський", розважальним комплексом "Аркадія Сіті", бутік-готелем De Paris та іншими бізнес-активами, доля в яких становить близько 50%. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація