Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я з оптимізмом повертаюся в Україну – Гройсман

Прем'єр заявив, що держава виходить на новий рівень співпраці з міжнародними партнерами.

Повна підтримка плану реформ і політичне порозуміння. Такими, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, стали результати його 3-денного візиту до Великої Британії.

Як повідомляє урядова прес-служба, ключовим заходом візиту стала велика міжнародна конференція з питань реформ в Україні, яка зібрала понад 30 керівників дипломатичних відомств, зокрема Канади, країн Євросоюзу і Японії, а також представників міжнародних фінансових організацій. Конференція відбулася за всебічного сприяння уряду Великої Британії.

Гройсман акцентував на тому, що учасники підтримали плани українського уряду та побажали Києву не втрачати швидкості перетворень. "Маємо абсолютну політичну підтримку і розраховуємо на подальшу економічну співпрацю. Ми виходимо на новий рівень взаємодії зі світом і нашим стратегічним партнером – Великою Британією. Я з оптимізмом повертаюся в Україну", - прокоментував візит Гройсман.

Він також нагадав, що під час візиту провів продуктивні переговори з прем'єр-міністром Терезою Мей, главою зовнішньополітичного відомства Борисом Джонсоном, а також керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Відео У Лондоні починається конференція з питань реформ в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції