Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський не мав жодних комунікацій з Москвою - Данилюк

За його словами, з Росією будуть вести діалог лише у Нормандському форматі.

Президент України Володимир Зеленський не веде жодних комунікацій з Москвою, заявив в ефірі "Право на владу" на "1+1" секретар Ради з національної безпеки і оборони Олександр Данилюк.

"Питання взаємин з Росією не просте. Звучало багато закликів, але війна продовжується. Усі публічні заклики ми сприймаємо лише як інформацію", - сказав він.

За його словами, усі кроки до діалогу з Росією робитимуть у Нормандському форматі. "Це означає, що це не тільки Україна-Росія, а й Франція і Німеччина. Вони є певним модератором, щоб уникнути подальшої ескалації чи неправильних кроків з обох сторін", - сказав Данилюк.

За словами секретара РНБО, перш ніж почати діалог з Росією, має бути сформована переговорна позиція. "Далі вона буде проговорюватися у Нормандському форматі. Це правило, якого ми будемо дотримуватися. На цьому форматі зав'язано багато процесів, рішень і санкцій, від яких Росія дуже страждає. Це є певним фактором у перемовинах між Україною і Росією. Саме такого формату ми будемо дотримуватися", - констатував Олександр Данилюк.

Як повідомлялося раніше, секретар Ради з національної безпеки і оборони Олександр Данилюк розповів, що зустріч в "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) може відбутися вже у середині липня. Він також зазначив, що найближчим часом буде змінено склад "мінської групи", який буде брати участь в перемовинах щодо врегулювання ситуації на Донбасі. 

ВідеоЗеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

"Не слід говорити з Україною і українцями мовою загроз, військового та економічного тиску", - написав переможець президентських виборів у Fаcebook.  Зеленський сподівається, що на зустрічі у нормандському форматі Росія продемонструє готовність до де-ескалації.  

Зеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

Залиште свій коментар

Вибір редакції