Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія візьме участь в Євро-2020 незалежно від рішення WADA - The Telegraph

Санкт-Петербург також прийме фінал Ліги чемпіонів 2021 року.

Росія візьме участь в Чемпіонаті Європи 2020 року і не буде позбавлена права бути господаркою матчів турніру, незважаючи на можливу заборону приймати великі спортивні змагання через допінговий скандал.

Як повідомляє The Telegraph, посилаючись на кодекс WADA, заборона може стосуватися лише чемпіонатів світу. Країна також не втратить право проводити фінал Ліги чемпіонів 2021 року,

Росія може бути тільки дискваліфікована з двох наступних Олімпіад і Паралімпіад, а також Чемпіонату світу 2022 року, але є ймовірність, що спортсмени в будь-якому випадку отримають можливість виступати під нейтральним прапором.

25 листопада стало відомо, що Комітет з відповідності WADA рекомендує усунути Росію від всіх міжнародних змагань на 4 роки через маніпулювання з допінг-тестами московської лабораторії.

Виконавчий комітет WADA ухвалить рішення за рекомендаціями про дискваліфікацію Росії 9-го грудня.

Це не перший допінг-скандал за її участі. Раніше РУСАДА було визнано невідповідним кодексу WADA в листопаді 2015 року, коли розгорівся допінговий скандал у легкій атлетиці.

Пізніше в Росії спалахнуло ще кілька допінгових скандалів після доповідей Річарда Макларена, в яких йшлося про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції