Стати священиком в Україні може навіть ґвалтівник і серійний вбивця

"ГРОШІ" виявили, як у Києві слов'янські святині продаються за американський папір, а усі прибуткові церкви в Україні давно поділені.

Церква щороку випускає тисячі священників, які готові шукати свою паству. Навіть силою. Священикам не вистачає церков, тому вони будують їх замість дитячих майданчиків у дворах. І мешканців навколишніх будинків ніхто не питає.

Алеї , якими ви з року в рік гуляли прямо у себе під вікнами, оточать парканом, а замість дерев зведуть каплицю, келії, або навіть цілий релігійний комплекс.

Продажна віра - це не про новітні секти, а про церкву, споконвічну для українців. Ми розказуємо навкруги, що столиця православ'я - саме на Дніпрі. Це визнає навіть найбільша православна держава.

Російський патріарх Кирило цього тижня знов приїздив у "Мать городов русских". А "ГРОШІ" у цей час виявили, як у Києві слов'янські святині продаються за американський папір.

Лише півтори тисячі доларів - і стати священиком в Україні може будь-хто - навіть ґвалтівник чи серійний вбивця.

Про власну паству бідному семинаристу годі й мріяти. Аби отримати собі прихід треба не по-божому заплатити. Тарифи - в межах півтори тисячі доларів.

Здобування часто брутальним способом, часто заради грошей і за допомогою грошей приходів, паств. Усі прибуткові церкви в Україні давно поділені. Новим пастирям доводиться самим шукати собі куполи, щоб під ними збиралися щедрі люди.

Панотці оголосили будівельний бум: церковний комплекс - у кожен парк. Церковники вважають, що храмів недостатньо на сьогоднішній день, для того щоб задовільнити потреби громад релігійних. Прочани ж переконані: то церкві бракує грошей.

Боротися з ченцями жителям не до снаги. Забудова парків подається як свята справа. Єдине але - Бог не дав документів.

Святому будівництву - закони не писані, жаліються жителі, а хто зароблятиме на ласому шматку паркового пирога, чиновникам байдуже - аби перед законом були чисті.

Більше дізнайтеся з відео.

Читайте також:

Януковичу дорікнули за надмірну увагу до Московського патріархату

Українські священики та монахи зібралися в депутати

Сімферополь відмовився надати УПЦ КП ділянку для будівництва церкви через підтримку бандерівців

За сексуальне виховання українців взялися священики

ВідеоСвяте рейдерство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: