Стати священиком в Україні може навіть ґвалтівник і серійний вбивця

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стати священиком в Україні може навіть ґвалтівник і серійний вбивця

Ілюстрація / Фото: livejournal.com

"ГРОШІ" виявили, як у Києві слов'янські святині продаються за американський папір, а усі прибуткові церкви в Україні давно поділені.

Церква щороку випускає тисячі священників, які готові шукати свою паству. Навіть силою. Священикам не вистачає церков, тому вони будують їх замість дитячих майданчиків у дворах. І мешканців навколишніх будинків ніхто не питає.

Алеї , якими ви з року в рік гуляли прямо у себе під вікнами, оточать парканом, а замість дерев зведуть каплицю, келії, або навіть цілий релігійний комплекс.

Продажна віра - це не про новітні секти, а про церкву, споконвічну для українців. Ми розказуємо навкруги, що столиця православ'я - саме на Дніпрі. Це визнає навіть найбільша православна держава.

Російський патріарх Кирило цього тижня знов приїздив у "Мать городов русских". А "ГРОШІ" у цей час виявили, як у Києві слов'янські святині продаються за американський папір.

Лише півтори тисячі доларів - і стати священиком в Україні може будь-хто - навіть ґвалтівник чи серійний вбивця.

Про власну паству бідному семинаристу годі й мріяти. Аби отримати собі прихід треба не по-божому заплатити. Тарифи - в межах півтори тисячі доларів.

Здобування часто брутальним способом, часто заради грошей і за допомогою грошей приходів, паств. Усі прибуткові церкви в Україні давно поділені. Новим пастирям доводиться самим шукати собі куполи, щоб під ними збиралися щедрі люди.

Панотці оголосили будівельний бум: церковний комплекс - у кожен парк. Церковники вважають, що храмів недостатньо на сьогоднішній день, для того щоб задовільнити потреби громад релігійних. Прочани ж переконані: то церкві бракує грошей.

Боротися з ченцями жителям не до снаги. Забудова парків подається як свята справа. Єдине але - Бог не дав документів.

Святому будівництву - закони не писані, жаліються жителі, а хто зароблятиме на ласому шматку паркового пирога, чиновникам байдуже - аби перед законом були чисті.

Більше дізнайтеся з відео.

Читайте також:

Януковичу дорікнули за надмірну увагу до Московського патріархату

Українські священики та монахи зібралися в депутати

Сімферополь відмовився надати УПЦ КП ділянку для будівництва церкви через підтримку бандерівців

За сексуальне виховання українців взялися священики

Святе рейдерство

Святе рейдерство

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація