45 мігрантів загинули унаслідок аварії судна біля берегів Італії

За даними берегової охорони Італії, з початку тижня в Середземномор'ї були врятовані понад 14 тис. мігрантів.

Військово-морські сили Італії підняли з води тіла 45 мігрантів з  судна, яке зазнало аварії, ще 135 осіб вдалося врятувати, повідомляє влада країни.

Пошуки решти людей тривають. Імовірно, що на борту судна могли перебувати близько 350 чоловік.

За даними берегової охорони Італії, з початку тижня в Середземномор'ї були врятовані понад 14 тис. мігрантів, які намагалися морем дістатися з Лівії до Італії.

Як повідомляє Міжнародна організація з міграції, з початку 2016 року в країни Європи по Середземному морю прибули понад 190 тисяч мігрантів і біженців.

Нагадаємо, мігранти шукають шляхи обходу Греції і Туреччини, щоб потрапити в Європу. Близько 200 тис. людей зараз перебувають у Лівії і чекають переправлення в обхід забороненого балканського маршруту.

Крім того, в Греції на острові Лесбос мігранти стрибають у воду, щоб перешкодити вже другому корабля забирати їх в Туреччину. Їх виловлюють і доставляють у відділок. Згідно з угодою між Анкарою і Брюсселем, турки зобов'язалися приймати назад всіх, хто потрапив до Греції після 20 березня і не попросив притулку. Проїзд назад - за європейський рахунок.

У Мережі з'явилися фото, як у Середземному морі затонув човен з 500 мігрантами

У Середземному морі затонув човен, на борту якого було більше півтисячі мігрантів

Судно, швидше за все, перекинулося, коли більшість людей навалилися на один борт, побачивши італійський рятувальний корабель. Мігранти опинилися у воді, але більшість вдалося врятувати. Принаймні семеро людей таки потонули. Загалом же лише за останні кілька днів рятувальники витягли із Середземного моря майже шість тисяч мігрантів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: