Афганка народила дівчинку на борту евакуаційного літака: фото

Афганка народила дівчинку на борту евакуаційного літака: фото

Дівчинку назвали Хавва.

На борту літака авіакомпанії Turkish Airlines, який виконував евакуаційний рейс з Кабула до британського Бірмінгема, народила 26-річна жінка. 

Про це повідомляє видання Anadolu.

Зазначається, що в афганки Соман Нурі почалися пологи на висоті десять тисяч метрів у повітряному просторі Кувейту. Про перейми вона повідомила членів екіпажу. Оскільки на борту медиків не виявилося, то екіпажу довелося справлятися власними силами і діяли за правилами, яких їх навчали. 

Афганська біженка Соман Нурі народила здорову дівчинку. Стан здоров'я породіллі та навонародженої дитини - задовільний. Дівчинку назвали Хавва - це ім'я їй дав екіпаж. До слова, Хавва - це ім'я Єва, яке у перекладі турецької мови означає "повітря".

Anadolu Agency

Як повідомлялося, британка не помітила власну вагітність і несподівано народила дитину. 23-річна Саллі Сміт працювала в нічному клубі. За її словами, вона не підозрювала, що чекає на дитину: у неї тривали менструації, і вона зовсім не додала у вазі. Напередодні пологів Сміт повернулася додому після важкої зміни і лягла спати. Близько 10 години ранку дівчина прокинулася від сильного болю в животі і за порадою сестри вирішила прийняти ванну. Там у неї відійшли води. 

Наступна публікація