Австрія залучить війська для боротьби з напливом мігрантів - ЗМІ

Таке рішення в Австрії пояснили недостатньою захищеністю кордонів Євросоюзу

Влада Австрії готова вивести війська на кордон з Італією для припинення потоку мігрантів в Європу. Про це заявив міністр оборони Австрії Ханс Петер  Доскоцил, пише "Русская служба BBC".

Такі дії Доскоцил аргументував недостатньою захищеністю кордонів Європейського Союзу.

За його словами, австрійські військові будуть задіяні разом із поліцією поблизу перевалу Бреннен, який є основним транзитним пунктом на шляху до Італії.

Саме через перевал пролягає один із маршрутів мігрантів, які намагаються перетнути кордон з ЄС та потрапити на північ Європи.

Минулого року тисячі мігрантів потрапили до Австрії саме через перевал Бреннен.

Нагадаємо, що ЄС та Туреччина уклали угоду, згідно з якою, в обмін на кожного сирійця, повернутого до Туреччини, ЄС зобов'язується приймати громадянина Сирії, який вже знаходиться в цій країні.

Так, країни ЄС почнуть повертати мігрантів, які прибули після 20 березня, до Туреччини з 4 квітня. За умови виконання всіх необхідних умов Туреччина може отримати безвізовий режим з країнами Європейського союзу до кінця червня.

При цьому, ЗМІ повідомляють, що турецькі прикордонники розстрілюють біженців на кордоні із Сирією при спробі останніх перетнути кордон із Туреччиною. За чотири місяці турецькими прикордонниками було вбито шістнадцять осіб, троє з яких – діти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: