"Ми так і не почули його голос". Батьки померлого бранця КНДР розповіли подробиці трагедії

Вормбір зовсім не реагував на зовнішні подразники.

Батьки Отто Вормбіра, котрий помер після повернення з північнокорейської в'язниці, заявили, що з їхнім сином "неймовірно жахливо поводилися".

Про це інформує BBC.

Фред та Сінді Вормбір розповіли, що Отто помер о 14.20 за місцевим часом у понеділок в лікарні міста Цинциннаті, "завершивши свій шлях додому".

Подружжя поділилося горем: "Коли Отто повернувся до Цинциннаті пізно ввечері 13 червня, він не міг говорити, бачити чи реагувати на вербальні команди".

"Він виглядав дуже тривожно – майже стражденно. І хоча ми так і не почули його голос знову, протягом дня його вираз обличчя змінився і став спокійним. Він був удома, і ми віримо, що Отто відчував це", – сказали батьки. "Жахливе поводження і тортури, завдані з боку представників Північної Кореї, підтвердили, що жодного іншого результату, окрім цього печального, який ми пережили, не могло й бути".

Також команда медиків зі США, яка лікувала Вормбіра, не знайшла "жодних ознак ботулізму" в організмі померлого (це захворювання діагностували йому лікарі з КНДР). Вони повідомили, що хлопець мав "певну нервову травму", що призвела до загального відмирання тканин головного мозку.

Хлопець зміг відкрити очі, але не реагував на зовнішні подразники. Лікарі стверджують, що, зважаючи на вік Вормбіра, вірогідною причиною хвороби було перешкоджання вільному надходженню кисню в організм, що скоротило приток крові до мозку.

ВідеоАмериканський студент Отто Вормбір, який сидів у північно-корейській в'язниці, помер

Кореспондент BBC у Сеулі Стів Еванс звернув увагу на те, що невідомо, коли саме хлопець упав у кому. Він вважає, що це сталося нещодавно, оскільки лише на початку червня у США заговорили про стан здоров'я Вормбіра. Журналіст зазначив, що представники Північної Кореї тоді усвідомили, що американський громадянин "помирає на їхніх руках".

Він закликав також звільнити з полону 3-х громадян США, яких було арештовано під час перебування у КНДР. Це Кім Донг-Чул, якого засудили до 10 років каторги за "шпигунство", корейсько-американський професор Кім Санг-Дук та співробітник Університету науки і технологій в Пхеньяні Кім Хак-Сонг, яких арештували навесні 2017 року. 

До слова, китайська компанія, з якою подорожував Вормбір, Young Pioneer Tours, повідомила, що більше не прийматиме гостей зі США у свої тури до КНДР.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп також засудив "жорстокість північнокорейського режиму" і висловив рішучість запобігати таким трагедіям. Отто Вормбіра, якого в КНДР засудили на 15 років каторги після крадіжки пропагандистського плаката з готелю, відпустили після 17 місяців ув'язнення. У хлопця пізніше діагностували тяжке захворювання.

Фотогалерея У КНДР засуджений до каторги студент зі США розплакався під час "зізнання" (7 фото)

Залиште свій коментар