Більше 30 людей загинули в тисняві на релігійному святі в Іраку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Понад сотню людей травмовані

Щонайменше 31 людина загинула та понад 100 отримали різні травми під час тисняви в іракському місті Карбала, коли відзначали одне з найважливіших мусульманських свят.

Про це повідомляє видання CNN посилаючись на  міністерство охорони здоров'я Іраку.

Працівники поліції розслідують обставини трагедії. Швидка допомога намагається евакуювати поранених з місця.

За даними місцевих ЗМІ, стався обвал частини пішохідного переходу через перенавантаження від великої кількості людей.  

Іракські шиїти відзначають в ці дні Ашуру - день поминання мучеників. В цю дату, яка у шиїтів вважається одним з головних релігійних свят, мусульмани згадують битву при Кербелі 680 року, коли був убитий імам Хусейн, його брат Аббас і 70 їхніх сподвижників. Жалобні церемонії в пам'ять про їх мученицької смерті відбуваються впродовж перших 10 днів місяця мухаррам за ісламським місячним календарем. Під час масових маніфестацій на вулицях організовуються процесії-вистави, в ході яких учасники містерій наносять собі удари ланцюгами і кинджалами, б'ють себе кулаками в груди, відтворюючи таким чином сцени боротьби і загибелі імама Хусейна і його сподвижників.

Відео У Італії під час тисняви у ночному клубі загинуло шестеро людей

Трагедія в італійському нічному клубі. У місті Анкона, на східному узбережжі країни, під час концерту почалася тиснява. Загинуло щонайменше шестеро людей, поранення отримали - до шести десятків відвідувачів. Чому натовп охопила паніка – далі у сюжеті.

У Італії під час тисняви у ночному клубі загинуло шестеро людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції