Браконьєри встановили рекорд за вбивством носорогів у Південній Африці

Всесвітній фонд дикої природи стурбований: через зростання попиту на носорожі роги цих тварин в ПАР можуть повністю винищити.

Попит на ріг носорога призвів до небаченого розквіту браконьєрства та виникнення загрози знищення популяції цих тварин в Південній Африці.

За даними Всесвітнього фонду дикої природи, за 10 місяців цього браконьєри вбили у ПАР 341 носорога, побивши тим самим рекорд минулого року - 333 тварини за весь 2010 рік.

Фахівці з WWF стверджують, що сплеск незаконного полювання на носорогів в Африці в цілому і в ПАР зокрема викликаний зростанням попиту на носорожі роги, які застосовуються в традиційній в'єтнамській медицині.

У В'єтнамі багато хто вірить, що за допомогою ліків, зроблених з рогів носорогів, можна успішно боротися з онкологічними захворюваннями, хоча науково підтверджених доказів цьому немає. З рогів носорогів також роблять ручки кинджалів на Близькому Сході.

Браконьєри присипляють тварин, відпилюють їм роги і залишають спливати кров'ю до смерті. У 2000-2005 роках у Південній Африці щорічно вбивали в середньому по 36 носорогів на рік. Влада посилює боротьбу з браконьєрами, але збільшення кількості єгерів в національних парках поки недостатньо для того, щоб перемогти добре організовані банди браконьєрів і контрабандистів.

Проблема з носорогами стоїть в ПАР найбільш гостро, тому що в цій країні найбільше поголів'я цих тварин на планеті: 1916 чорних носорогів і 18780 білих.

Читайте також:

Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

У Конго рейнджери врятували горилу від браконьєрів. ФОТО

У зоопарку дитинча жирафи згодували леву на очах дітей

Жертви моди: з тисяч єнотів живцем здирали шкіру для виробництва "уггі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: