Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джемілєв: комітет Генасамблеї ООН розгляне оновлену резолюцію щодо Криму

Лідер кримськотатарського народу впевнений, що оновлена резолюція буде прийнята, так як серед її авторів близько 30 впливових держав.

Оновлену резолюцію щодо прав людини в анексованому Росією Криму розглянуть у рамках Третього комітету Генасамблеї ООН у вівторок, повідомив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Про це пише Крим.Реалії.

Лідер кримськотатарського народу впевнений, що оновлена резолюція буде прийнята, так як серед її авторів - близько 30 впливових держав.

"В резолюції йдеться про грубі порушення прав людини на окупованій території, на цей раз вона досить різка, там речі названі своїми іменами. Очікується, що у нас буде менше голосів, але для нас головне, щоб документ пройшов. Я думаю, документ все ж пройде, там серед співавторів близько 30 держав Євросоюзу, Канада, США", – сказав Джемілєв.

ВідеоРосійські силовики грабують кримських татар під час обшуків

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму російські силовики проводять обшуки у місцевих активістів і затримують їх. У Бахчисараї під прицілом уваги окупантів виявився громадський активіст Сейтумеров Сейтумер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції