Французька компанія передала на реєстрацію нову вакцину проти COVID-19

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
289
Французька компанія передала на реєстрацію нову вакцину проти COVID-19

Associated Press

У компанії спрогнозували, що вакцина може бути схвалена регулюючими органами в четвертому кварталі 2021 року.

Французька компанія Sanofi передала нову вакцину Vidprevtyn від коронавірусу Європейському агентству лікарських засобів на реєстрацію (ЕМА), яке вже розпочало перевірку.

Про це поінформувало Politico.

На відміну від Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Moderna і Janssen у французькій вакцині не буде використовуватися технологія мРНК.

Зазначається, що її основу складе рекомбінантний білок, як в сучасних вакцинах від грипу. В поєднанні зі спеціальною речовиною - ад'ювантом - імунна відповідь буде активніша і триватиме довше. Аналогічну технологію використовує Novavax.

Нагадаємо:

  • Третя фаза випробувань нової вакцини Sanofi на людях почалася в травні 2021 року. Дослідження показали, що препарат спричиняє вироблення антитіл, націлених на коронавірус і може допомогти захистити від хвороби.
  • Раніше голова фармацевтичної компанії Sanofi France Олів'є Богійо серед переваг французької вакцини від COVID-19 назвав недороге виробництво і м'якші вимоги до зберігання. Богійо зазначив, що низька вартість препарату дозволить допомогти менш розвиненим країнам прискорити вакцинальну кампанію.

Новини світу: США передадуть 4 мільйони доз вакцин біднішим державам

Новини світу: США передадуть 4 мільйони доз вакцин біднішим державам