Ганебне "людське сафарі" - унікальне плем'я стало зоопарком для туристів

Дата публікації
Перегляди
7240
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Туристам незаконно організовують поїздки до аборигенів Андаманських островів: вони їх годують як тварин і наказують танцювати.

Виживання унікального племені аборигенів віддалених Андаманських островах в Індійському океані опинилося під загрозою. Серед туристів з розвинених країн стало популярним проводити на їхній території "людське сафарі".

Щодня сотні відвідувачів відстоюють величезну чергу, щоб проїхати через резервацію племені джарава, розташовану в джунглях.

З напівголими тубільцями, які лише в 1998 році здійснили перший контакт із зовнішнім світом, туристи поводяться як з тваринами у зоопарку – кидають їм шматки їжі та наказують танцювати.

Плем'я джарава, яке нараховує всього 403 людини, може фактично зникнути – у цієї народності немає імунітету до хвороб, які туристи можуть занести з континенту.

На папері влада островів створила резервацію спеціально для захисту джарава, їх заборонено годувати та фотографувати, однак на практиці за хабар в приблизно 300 доларів поліцейські супроводжують туристів і закривають очі на порушення закону.

Британський фотокореспондент Гесін Чемберлен дізнався, що на "людське сафарі" продається спеціальний тур (який не афішується) під виглядом відвідування місцевих печерах.

Він приєднався до "екскурсії" і спостерігав, як "відвідувачі регулярно кидали банани та печиво для людей племені, які чекали обабіч траси". Як зазначає The Daily Mail, подібні сцени можна спостерігати в зоопарку, коли люди годують тварин.

Крім того, гід групи командував напівоголеним дівчатам танцювати для туристів. Вони відмовлялися, але погоджувалися після того, як він казав: "Я дам вам їжу".

Більше того, як розповів редактор газети Andaman Chronicle Денис Джайлз, це співробітники поліції, які б мали захищати тубільців, навчили їх випрошувати продукти і гроші. Траплялися навіть випадки, коли жінки джарава народжували дітей від сторонніх, але малюки не приймалися племенем і гинули.

Читайте також:

На "острові канібалів" у Полінезії затримали гіда, який нібито з'їв туриста

Десять див світу, які можуть зникнути до 2030 року

Наркоторговці винищили унікальне індіанське плем'я в Бразилії

Карликовий слон на Борнео заколов бивнями туристку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація