Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грузія оголосила про розрив дипломатичних відносин із Сирією

Грузія оголосила про розрив дипломатичних відносин із Сирією

У Тбілісі впевнені, що рішення ухвалювалось у результаті маніпулювання Росії.

У Міністерстві закордонних справ Грузії звинуватили владу Сирії у порушенні міжнародного права, визнавши незалежність Абхазії та Цхинвальського регіону (Південна Осетія - Ред.).

За словами заступника міністра закордонних справ Грузії Давида Дондуа, в Тбілісі розпочали процедуру розриву дипломатичних відносин із Сирією.

"Сирійський режим знехтував міжнародними правовими зобов'язаннями щодо визнання територіальної цілісності і непорушності міжнародновизнаних кордонів держав. Враховуючи це, Грузія розпочала процедури з метою розірвати дипломатичні відносини з Сирійською Арабською Республікою", - сказав він.

При цьому в МЗС Грузії звинуватили Росію в маніпулюванні, що призвело до незаконного рішення і порушення принципів міжнародного права. "Цими діями режим Асада підтримав військову агресію Росії проти Грузії та етнічну чистку, яка триває впродовж років", - заявив Дондуа.

Раніше координатор групи Держдуми зі зв'язків з парламентом Сирії Дмитро Саблін повідомив, що діти Башара Асада відпочивали в окупованому Росією таборі "Артек", який розташований на південному березі півострова в селищі Гурзуф. В результаті сирійський диктатор потрапив до бази сайту "Миротворець", який збирає інформацію про тих, хто скоїв злочини проти національної безпеки України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції