ГУР знає про проблеми зі здоров'ям у Лукашенка, "але є дещо цікавіше"

ГУР знає про проблеми зі здоров'ям у Лукашенка, "але є дещо цікавіше"

Стан здоров'я Лукашенка прокоментували у ГУР / Фото: Associated Press

У ГУР підтвердили, що Лукашенко дійсно має проблеми зі здоров'ям.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дійсно має проблеми зі здоров'ям.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"Так, є інформація про проблеми із здоров’ям у Лукашенка. Але ми деталізувати це не будемо в силу різних причин. І зрештою, здоров’я Путіна є, звичайно, для України і всього світу значно більш цікавим об’єктом для дослідження, ніж розмови про те, яке у білоруського диктатора здоров’я", – сказав Юсов.

Що відомо про стан здоров'я Лукашенка: останні новини

Нагадаємо, що на параді в Москві 9 травня самопроголошений президент Білорусі з'явився із забинтованою рукою. Після параду він терміново повернувся до Мінська, пропустивши обід у Путіна.

У Мінську Лукашенко уперше за 29 років не виступив із промовою. Після цього на декілька днів диктатор зник з інформаційного поля. Така поведінка Лукашенка ще більше сприяла поширенню чуток про різке погіршення стану його здоров'я.

Так, радник Тихановської Франак Вячорка прокоментував стан здоров'я Лукашенка, заявивши, що здоров'я самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка вже не перший рік погане.

За інформацією білоруського опозиційного видання "Наша ніва", Лукашенко міг підхопити якийсь вірус, можливо, COVID-19. Згодом у цьому ж виданні написали, що у самопроголошеного президента може бути інфекційно-алергічний міокардит.

Також ЗМІ писали, що Лукашенко побував у президентській клініці в Мінську. До нього нібито неодноразово прилітали лікарі з Москви.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація