Ілон Маск покине посаду голови ради директорів Tesla та заплатить штраф

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ілон Маск має заплатити штраф 20 млн доларів.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) і засновник Tesla Ілон Маск уклали угоду у справі про звинувачення бізнесмена у шахрайстві згідно з якої, він повинен піти з посади голови ради директорів.

Про  це повідомляє Bloomberg.

Згідно з угодою, Маск повинен виплатити 20 млн доларів штрафу, а компанія Tesla заплатить ще 20 мільйонів.

Бізнесмен залишається виконавчим директором компанії (CEO), але повинен піти з посади голови ради директорів (Chairman of the Board)  протягом 45 днів. Він не зможе переобиратися на цю посаду 3 роки.

Маск також залишає за собою право не визнавати провину.

"За угодою, Маск більше не буде головою ради директорів Tesla, компанія проведе важливі реформи - включно з обов'язком контролювати зв'язки Маска з інвесторами. Угоду укладено для того, щоб запобігти подальшій дестабілізації ринку та завдання шкоди акціонерам Tesla", - заявив Стівен Пейкін, співдиректор відділу юстиції SEC.

Комісія вимагає, щоб Tesla призначила двох нових незалежних директорів і створила комітет незалежних членів ради.

Нагадаємо, що комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила засновника Tesla Ілона Маска у шахрайстві - регулятори стверджують, що він ввів інвесторів в оману, коли повідомив про можливе виведення компанії з біржі та заявив про підтримку викупу акцій з боку інвестора, якого він знайшов.

Відео Ілон Маск назвав ім'я першого космічного туриста, який може полетіти навколо Місяця

Подорож здійснюватиметься на кораблі компанії Маска, SpaceX. Щасливцем став японський дизайнер та мільярдер Юсаку Маедзава. 42-річний чоловік є у списку 20 найбагатших людей Японії, його статки сягають 3-х мільярдів доларів. 

Ілон Маск назвав ім'я першого космічного туриста, який може полетіти навколо Місяця

Залиште свій коментар

Вибір редакції