Перейти до змісту
Конгрес США ухвалив резолюцію проти повернення Росії до G7

Американські депутати не бачать для РФ місця серед цивілізованих держав, доки триває окупація українських територій.

Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію із закликом не повертати Російську Федерацію до числа учасників "Великої сімки". Про це повідомляє РБК-Україна.

Резолюція нижньої палати парламенту Сполучених Штатів ставить у залежність повернення Росії в G7 від завершення окупації території України – частини районів Донбасу та Автономної Республіки Крим. Депутати закликали всіх лідерів "Великої сімки" виступити проти повернення Росії, доки вона не припинить свої напади на демократичні держави у всьому світі.

Згідно з офіційними підсумками голосування, текст документу підтримали 339 конгресменів, зокрема 222 демократи та 116 республіканців. Проти не голосував ніхто з демократів, натомість такі кнопки натиснув 71 представник Республіканської партії.

Як повідомлялося, різко проти ідеї повернути РФ до G7 виступив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Він наголосив, що подібні жести доброї волі не будуть оцінені належним чином в Кремлі. "Ми знаємо, що Путін реагує на силу, а не на поступки. І ми повинні залишатися сильними, як союзники", - заявив політик.

Відео Комітет Палати представників Конгресу США ухвалив резолюцію проти участі Росії в G7

Окупація Сходу України, дестабілізація на Близькому сході та порушення прав людини - з таких причин американські депутати виступають проти участі Росії у саміті "Великої сімки". Комітет у закордонних справах Палати представників США ухвалив резолюцію проти участі Москви у зустрічі країн з найсильнішими економіками світу.  

Комітет Палати представників Конгресу США ухвалив резолюцію проти участі Росії в G7

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин