Конгрес США ухвалив резолюцію проти повернення Росії до G7

Дата публікації
Конгрес США ухвалив резолюцію проти повернення Росії до G7

pixabay.com

Американські депутати не бачать для РФ місця серед цивілізованих держав, доки триває окупація українських територій.

Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію із закликом не повертати Російську Федерацію до числа учасників "Великої сімки". Про це повідомляє РБК-Україна.

Резолюція нижньої палати парламенту Сполучених Штатів ставить у залежність повернення Росії в G7 від завершення окупації території України – частини районів Донбасу та Автономної Республіки Крим. Депутати закликали всіх лідерів "Великої сімки" виступити проти повернення Росії, доки вона не припинить свої напади на демократичні держави у всьому світі.

Згідно з офіційними підсумками голосування, текст документу підтримали 339 конгресменів, зокрема 222 демократи та 116 республіканців. Проти не голосував ніхто з демократів, натомість такі кнопки натиснув 71 представник Республіканської партії.

Як повідомлялося, різко проти ідеї повернути РФ до G7 виступив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Він наголосив, що подібні жести доброї волі не будуть оцінені належним чином в Кремлі. "Ми знаємо, що Путін реагує на силу, а не на поступки. І ми повинні залишатися сильними, як союзники", - заявив політик.

Комітет Палати представників Конгресу США ухвалив резолюцію проти участі Росії в G7

Комітет Палати представників Конгресу США ухвалив резолюцію проти участі Росії в G7
Наступна публікація