Лукашенко наказав повністю перекрити кордон з Україною

Лукашенко наказав повністю перекрити кордон з Україною

Фото: Associated Press

Лукашенко заявив, що в Білорусі нібито розкриті "сплячі" терористичні осередки, до яких нібито причетні Німеччина, США, Україна, Польща і Литва.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав прикордонникам повністю закрити кордон з Україною. Він заявив, що, мовляв, з України до Білорусі "надходить величезна кількість зброї".

Про це Лукашенко сказав 2 липня на урочистих зборах на честь Дня Незалежності Білорусі, повідомляє БЕЛТА.

Він також заявив, що сьогодні в Білорусі нібито викрили терористичні осередки і до них, мовляв, причетні п’ять країн – Україна, Німеччина, США, Польща і Литва.

"Сьогодні розкриті створені "сплячі" терористичні осередки, так звані загони самооборони. Мета цих осередків – насильницька зміна влади в "день ікс". Вони самі поки не знають, що це за "день ікс": до нього потрібно вести наш народ", – сказав Лукашенко.

Він додав, що, мовляв, ці "загони самооборони" хотіли підірвати вузол зв'язку Військово-морського флоту Росії в білоруському місті Вілейка.

Водночас Лукашенко заявив і про замах на співробітника державного телебачення Григорія Азаренка.

Нагадаємо, 23 травня у Білорусі примусово посадили цивільний рейс компанії Ryanair, а після цього затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича, який був на борту. Офіційною причиною посадки літака в Мінську назвали загрозу мінування літака. Після цього інциденту Україна та Євросоюз закрили небо для білоруських літаків.

У Білорусі вже майже рік тривають масові протести після того, як багаторічний очільник Лукашенко сфальсифікував результат виборів. Через смерті та репресії протестувальників країни Заходу та Україна запровадили проти режима Лукашенка санкції.

Новини світу: чим у Білорусі пояснили заяву про розрив відносин із ЄС

Новини світу: чим у Білорусі пояснили заяву про розрив відносин із ЄС

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8723
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація