Лукашенко та Путін восени планують затвердити союзні програми Росії та Білорусі

Лукашенко та Путін восени планують затвердити союзні програми Росії та Білорусі

скріншот з відео

В обох державах повинен з’явитися спільний економічний простір та єдина система оподаткування.

На засіданні Вищої державної ради Союзної держави, яку заплановано провести у жовтні-листопаді 2021 року, буде затверджено програми, які передбачають утворення спільного економічного простору Білорусі та Російської Федерації.

Як повідомляє БЕЛТА, про це у середу, 1 вересня, під час робочої поїздки в Бобруйськ заявив білоруський лідер Олександр Лукашенко.

"Перш за все хочу підкреслити (зараз же будуть варнякати, що здаємо суверенітет і незалежність і так далі): ми більше трьох років тому, ще в Сочі, поставили перед урядами завдання - зробити черговий крок у нашому союзному будівництві”, - нагадав білоруським журналістам Лукашенко.

Білоруський президент зазначив, що в урядах обох країн було розроблено понад 30 так званих дорожніх карт, які стосувалися розвитку співпраці за різними напрямками. Зрештою вони перетворилися на 28 союзних програм, реалізація яких передбачає поглиблене співробітництво у податковій сфері та формування спільного економічного простору. 

Затвердження цих програм на президентському рівні планується на Вищій державній раді Союзної держави, засідання якої мають намір провести в жовтні - листопаді. 

"Якщо ми домовимося остаточно з президентом Росії 9-го (на 9 вересня намічені переговори Лукашенка та Путіна, - ТСН), то 10-11-го уряди зберуться, розглянуть, ухвалять ці програми. А потім ми їх затвердимо на Вищій держраді" , - заявив Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, 9 вересня президент РФ Путін із самопроголошений білоруський президент Лукашенко зібралися підписати указ про інтеграцію двох країн.

Наступна публікація