Лукашенко заявив, що Білорусь готова вакцинувати російським SputnikV українців

Лукашенко заявив, що Білорусь готова вакцинувати російським SputnikV українців

Фото: Associated Press

Лукашенко готовий відкрити переходи на кордоні.

Білорусія готова відкрити кордони для охочих громадян Польщі, Литви, України, аби вони змогли зробити щеплення від коронавірусу російською вакциною SputnikV.

Про це заявив Олександр Лукашенко, пише БЕЛТА.

За його словами, існує домовленість з російським президентом Володимиром Путіним про допомогу громадянам країн Заходу і України, які хотіли б зробити щеплення від COVID-19.

"Хоч їхні уряди поводяться непристойно щодо Білорусі, але ви бачите, який попит на SputnikV в західних державах, і до нас дуже багато людей всіляко намагаються пробратися. Люди просять: допоможіть", - заявиви він. 

Лукашенко наголосив, що Мінськ може відкрити кілька переходів на кордоні та, за необхідності, облаштує там відповідні намети, у яких проводили б вакцинацію. "Там же наші люди живуть, на одній мові розмовляємо - і відмовити їм допомогти у вакцинації...", - сказав він.

Як повідомлялося, Франція заявила, що не пускатиме до себе туристів, які вакциновані російським препаратом від коронавірусу SputnikV. Свої кроки країна буде координувати з усіма членами Євросоюзу. У Брюсселі поки що вирішили дозволити в’їзд з третіх країн людям, які отримали щеплення препаратами, схваленими у ЄС або ВООЗ. Слід зауважити, що Греція - наразі єдина країна Європейського Союзу, яка на національному рівні визнала російський SputnikV.

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація