Медведєв вперше визнав "антинатовський" бік війни у Грузії

Дата публікації
Перегляди
1413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медведєв вперше визнав "антинатовський" бік війни у Грузії

Медведєв: якщо б ми поступилися, була б інша геополітична розкладка / Фото: AFP

За словами Медведєва, в НАТО не прорахували можливу відповідь Росії. 

Президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з військовими у Владикавказі вперше назвав одним із наслідків війни з Грузією в 2008 році те, що ні Грузія, ні інші країни, проти вступу яких в НАТО виступала Росія, так і не були прийняті в альянс.

"Якби в 2008 році ми поступилися, була б вже інша геополітична розкладка, і цілий ряд країн, які намагалися штучно затягнути до Північноатлантичного альянсу, швидше за все, були б там", - сказав Медведєв на зустрічі з офіцерами.

За його словами Росія зараз пішла від прямої конкуренції, але тим не менш, треба визнати, що "у нас існує різне розуміння вирішення цілої низки завдань, які існують в сфері безпеки".

Спецпредставник президента в НАТО Дмитро Рогозін, який брав участь в цій зустрічі, висловив думку, що в НАТО в 2008 році не очікували активних дій Росії на Кавказі.

"Вони реально розраховували на зовсім іншу відповідь, і політичну відповідь, яка, природно, була за керівництвом країни, за верховним головнокомандувачем, і військову відповідь. Щодо всіх цих відповідей вони прорахувалися", - погодився з ним Медведєв.

Російський президент вже не раз заявляв, що не сумнівається у своїй правоті, коли мова йде про рішення почати бойові дії в Грузії. Останнього разу він говорив про це докладно в серпні, тобто в третю річницю війни, коли зустрічався з журналістами з Грузії і радіостанції "Ехо Москви".

Медведєв говорив, зокрема, що грузинський президент Михайло Саакашвілі повинен бути вдячний йому за те, що російські танки не дійшли до Тбілісі.

Читайте також:

Саакашвілі вважає вступ Грузії до ЄС лише справою часу

Расмуссен пообіцяв Грузії членство в НАТО і похвалив грузинських солдат

Грузія пустила Росію до СОТ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація