Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виборці у другому турі голосують активніше, ніж у першому. 

У Молдові сьогодні, 13 листопада, відбувається другий тур президентських виборів. У Москві виборців везуть на дільниці автобусами.

Про це повідомляють ЗМІ країни, зокрема RISE Moldova.

Зазначається, зокрема, що громадян організовано підвезли на автобусах до дільниць №317 та 318.

"Я голосував за Додона", - сказав один із виборців.

Він також додав, що автобус привіз його на дільницю із передмістя Москви.

Своєю чергою, водій автобуса, припаркованого біля дільниці, не відповів на питання журналіста щодо того, чий це транспортний засіб.

"Заплатіть мені 5 рублів за інтерв'ю", - сказав водій.

Відмічається, що виборці у другому турі голосують активніше, ніж у першому. Згідно з повідомленням, на дільницях шикуються черги.

"Важко сказати, чому є  черги. Але виборцям цікавіший другий тур виборів президента Молдови", - прокоментував голова виборчої дільниці №318.

Окрім того, виборці регулярно намагаються сфотографувати свої бюлетні.

Нагадаємо, у Республіці Молдова вперше з 1996 року відбулися всенародні вибори президента країни. Вибирали серед восьми кандидатів. Вибори були призначені після постанови Конституційного суду про те, що внесені у 2000 році поправки до Конституції, які вводили процедуру обрання президента національним парламентом, були антиконституційними.

У неділю, 13 листопада, відбувається другий тур президентських виборівУ другому турі беруть участь двоє кандидатів, що набрали кращі результати за підсумками першого туру. Це проросійський кандидат Ігор Додон і представник правої опозиції Майя Санду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції