На Кубі вперше за понад сорок років обрали президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мігель Діас-Канель став першою від 1959 року особою на чолі Куби, яка не носить прізвище Кастро.

Національна асамблея Куби обрала президента країни – ним став Мігель Діас-Канель.

Про йдеться у твітері кубинського парламенту.

Як повідомляє офіційна газета ЦК Компартії Куби Granma, на пост президента Куби претендували 17 кандидатів. За Діас-Канеля проголосували 579 з 605 депутатів.

Пост президента на Кубі скасували 1976 року. Главою держави був голова Державної ради. Після того, як країна позбавилася американського протекторату, її очолив Фідель Кастро. Після того, як він серйозно захворів у 2006 році, виконувачем обов'язків голови Державної ради та уряду став його молодший брат Рауль. У 2008 році Рауль Кастро був офіційно затверджений главою держави.

Мігель Діас-Канель став першою від 1959 року особою на чолі Куби, яка не носить прізвища Кастро. Він керував Кубою як голова Держради від квітня 2018 року. Посаду президента відновили на початку 2019 роки після ухвалення нової конституції. Він обирається парламентом на п'ять років. Його перебування на цій посаді обмежується двома термінами.

Відео Кінець епохи Кастро: на Кубі обрали першого за 43 роки президента

Ним став Мігель Маріо Діас-Канель. На пост глави держави претендували 17 кандидатів. На позачерговій сесії у Палаці Конвенцій у Гавані за Діас-Канеля проголосували 579 із 605 депутатів. На посаді президента він побуде до 2023 року.    

Кінець епохи Кастро: на Кубі обрали першого за 43 роки президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції