Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Маска подали до суду за заяви про можливий викуп Tesla

На Маска подали до суду за заяви про можливий викуп Tesla

Підприємця підозрюють у штучному роздуванні ажіотажу.

До федерального суду Сан-Франциско подали два позови проти керівника компанії Tesla Ілона Маска за ймовірне порушення федерального законодавства про цінні папери.

Як повідомляє CNN, Маск міг порушити законодавство через заяву про намір викупити Tesla, якщо це не було правдою. Таким чином неправдива заява призвела до штучного ажіотажу та підняття цін на акції.

Втім, після різкого підвищення цін, в наступні дні, за відсутності будь-яких підтверджень правдивості заяв, акції почали втрачати у вартості. Крім того два авторитетних видання заявили, що Федеральна комісія з цінних паперів та бірж  взялась розслідувати заяву Маска. У компанії Tesla цю інформацію не коментували.

Один з позовів проти маска подано на користь тих, хто купив акції 7-8 серпня, другий охоплює більший термін – від 7 по 10 серпня. Обидва позови звинувачують Маска у тому, що він зманіпулював тими, хто займається короткостроковими операціями.

Твіттер Ілона Маска не вперше стає приводом для судової тяганини. Так, колишній співробітник Tesla Мартін Тріпп, якого компанія звинувачує в саботажі, подав проти неї зустрічний позов.У позові стверджується, що через безпідставні публічні звинувачення боку Tesla, в тому числі твітів її засновника Ілона Маска, Триппу довелося поміняти місце проживання, так як він почав отримувати "численні загрози".

Вибір редакції