На посаду лідера партії Меркель претендують двоє осіб – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сама німецька канцлер заявила, що не призначатиме свого наступника.

Після відставки канцлера Німеччини Ангели Меркель з посади голови партії "Християнсько-демократичний союз" (ХДС) про своє бажання її очолити оголосили двоє осіб.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела всередині партії.

Очолити ХДС вирішив міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан. Про це він оголосив на закритому засіданні високопоставлених членів партії в Берліні. Сам Шпан є послідовним критиком політики Меркель.

Єнс Шпан
Reuters
Єнс Шпан

Натомість, серед союзників канцлера ХДС може очолити генеральна секретар партії Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Сама Меркель зазначила, що не буде обирати собі наступника на посаду голови партії, а тому його оберуть голосуванням на партійному з’їзді.

Раніше канцлер Німеччини повідомила, що покидає посаду голови партії "Християнсько-демократичний союз", яку очолювала від 2000 року. Вона також заявила, що не балотуватиметься на посаду канцлера після завершення її четвертого терміну в 2021 році.

Нагадаємо, у Німеччині підтримка "Християнсько-демократичного союзу" (ХДС) на чолі з канцлеркою Ангелою Меркель та Християнсько-соціального союзу впала до нового історичного мінімуму. Згідно з результатами опитування, наразі лише 24 відсотки респондентів підтримують блок сестринських партій ХДС/ХСС.

Останніми місяцями спостерігається тенденція до зниження підтримки партій "великої коаліції" у ФРН - ХДС/ХСС та СДПН. Проявляється вона і на земельному рівні. 14 жовтня в Баварії на виборах земельного парламенту ХСС не лише втратив абсолютну більшість, а й показав найгірший результат від 1950 року. А соціал-демократи взагалі опинилися на п'ятому місці. Це були перші регіональні вибори після формування навесні четвертого уряду канцлерки Ангели Меркель. Падіння популярності партій коаліції пов'язують у тому числі і з частими суперечками між партнерами.

ВідеоІсторія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Сьогодні день народження Ангели Меркель. Найвпливовішій жінці світу виповнилося 64! Про те, як звичайна дівчина стала найуспішнішим політиком та федеральним канцлером наймогутнішої держави Євросоюзу та чим їй довелося пожертвувати на шляху до такого успіху – дивіться у "Сніданку з 1+1".

Історія життя найвпливовішої німецької фрау – Ангели Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції