Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наслідки санкцій: Індонезія призупинила придбання російських Су-35

Договір на поставку 11 винищувачів Су-35 зберіг свою юридичну силу, але його реалізація буде відстрочена.

Індонезія відкладає купівлю російських винищувачів Су-35 через санкції, які можуть бути накладені на країну за співпрацю з "Рособоронекспортом".

Про це пише "Коммерсантъ".

Обмежувальні заходи, які США готові ввести в рамках закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій" (CAATSA), позначилися на строках поставок Індонезії російських винищувачів Су-35.

В Джакарті очікували надходження першої з 11 машин вже в жовтні, але США так і не дали Індонезії гарантій не застосовувати обмежувальні заходи.

Про це розповіли два топ-менеджера підприємств російської оборонної промисловості і підтвердило джерело, близьке до апарату уряду.

За їх словами, договір на поставку 11 винищувачів Су-35 зберіг свою юридичну силу, але його реалізація буде відстрочена. Це пов'язано з санкціями CAATSA, які можуть бути накладені за співпрацю з "Рособоронекспортом" як на Індонезію, так і на контрагентів спецекспортера російських озброєнь.

У "Рособоронекспорті" і Федеральній службі від офіційних коментарів утрималися.

Нагадаємо, що Індонезія підписала контракт на ескадрилью Су-35 в лютому, ставши другим іноземним замовником винищувача такого типу (першу експортну угоду на 24 машини загальною вартістю понад $ 2 млрд було підписано в листопаді 2015 року з Китаєм).

ВідеоУкраїна запровадила санкції проти російських перевізників, які ведуть бізнес на окупованих територіях

Три транспортні компанії, за даними СБУ, возять вантажі через закриті пункти пропуску на Луганщині - на кордоні з Росією. Активи компаній в Україні заблокують, бізнесові операції з ними обмежать.

Україна запровадила санкції проти російських перевізників, які ведуть бізнес на окупованих територіях

Нагадаємо, що Індія вирішила купити у Росії С-400 попри загрозу американських санкцій

Залиште свій коментар

Вибір редакції