Німецька компанія відмовилася обслуговувати двигуни для російського флоту

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
2269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецька компанія відмовилася обслуговувати двигуни для російського флоту

Фото: aoosk.ru

Через заборону поставок із країн ЄС продукції подвійного призначення до Росії проблеми виникли в державного суднобудівного холдингу.

Під удар експортного контролю, що забороняє поставки в РФ продукції подвійного призначення, потрапила Об'єднана суднобудівна корпорація (ОСК) — державний російський холдинг.

Про це у вівторок, 24 серпня, повідомили на сайті finanz.ru.

Глава ОСК Олексій Рахманов заявив на брифінгу, що іноземні компанії все частіше відмовляються від обслуговування та поставок своєї продукції на російські суднобудівні підприємства.

“Є у нас, наприклад, один пароплав, щодо якого німецький постачальник двигунів оголосив відкличну кампанію, нас про це повідомив, і вже п'ятий місяць не приїжджає”, - повідомив Рахманов. 

За його словами, проблема наростає з кожним днем — стає дедалі більше затримок з поставками продукції та повних відмов в обслуговуванні з боку іноземних підрядників.

Об'єднана суднобудівна корпорація на 100% належить російській державі та об'єднує 40 конструкторських бюро, верфей, судноремонтних і машинобудівних підприємств.

Раніше, у березні 2021 року, поставки силових установок для російських кораблів заблокувала Норвегія.

Нагадаємо, що Рада Європейського Союзу до 31 січня 2022 року продовжила санкції щодо окремих секторів економіки Росії, які було введено через російську агресію в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація