Обмеження для цілих секторів економіки. США вводять нові санкції проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сполучені Штати оголосили санкції проти іранської металургійної та гірничодобувної промисловості.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати вводять санкції проти металургійної та гірничодобувної промисловості Ірану.

Про це повідомляє AFP.

Обмеження стосуватимуться виробництва сталі, алюмінію, міді й заліза в Ірані. Санкції спрямовані проти виробників і власників виробництва металів в цій країні та проти тих, хто торгує іранськими металами.

Мінфін США може заблокувати їхні активи в американській юрисдикції. В указі Трамп зазначається, що політика США полягає в тому, аби позбавити Іран доходів від експорту металів, які могли б фінансувати програму ядерної зброї.

Зазначимо, нещодавно Іран надіслав листа її підписантам і повідомив, що призупиняє виконання частини власних зобов’язань, що стосуються обмеження продажу тяжкої води та збагаченого урану.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року набрали чинності всі санкції США, які були скасовані раніше, після підписання Іранської ядерної угоди. На початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід із ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, що, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

ВідеоІран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди

Про відмову від низки зобов’язань Тегеран уже поінформував країн-підписантів - Велику Британію, Китай, Німеччину, Росію та Францію. Президент Ірану Хассан Рухана заявив - запаси збагаченого урану зберігатимуть, а не продаватимуть за кордон. А за два місяці можуть й взагалі відновити його виробництво, якщо країни-підписанти не виконають своїх обіцянок щодо банківського та нафтового секторів.  

Іран оголосив про частковий вихід з міжнародної ядерної угоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції