Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бразилії слідом за Руссеф на корупції погорів черговий президент

У разі доведення злочину Темеру також загрожує усунення з державної посади.

Федеральна поліція Бразилії заявила у вівторок, 20 червня, що має переконливі докази причетності президента країни Мішеля Темера до отримання хабарів.

Про це інформує AFP на своїй офіційній сторінці в Twitter.

Федеральний верховний суд Бразилії повідомив, що накопичилось достатньо доказів отримання Темером коштів через посередників. Ці свідчення "підтверджують, що пасивна корупція з боку Темера все ж таки мала місце".

Прокурор Родріго Жано зазначив, що використає звіт Верховного суду для початку корупційної справи проти президента. 

Також у документі йдеться про стосунки лідера країни з колишнім посадовцем Родріго Роча Лоуресом, який нині перебуває у в'язниці. Раніше його затримали з валізою, у якій містилося 150 тисяч доларів від керівника компанії JBS. У доповіді суду зазначено, що Лоурес прийняв кошти JBS від імені Темера.

До слова, якщо дві третини голосів Конгресу країни підтримають необхідність проведення розслідування, Темера можуть усунути з посади.

Нагадаємо, що Мішель Темер склав присягу президента Бразилії у вересні 2016 року, за дві години після виголошення імпічменту своїй попередниці – Ділмі Руссеф. У минулому соратник колишньої очільниці держави, Темер пізніше перейшов в опозицію та ініціював усунення Руссеф. Її звинуватили в приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії 2014 року. У квітні 2017 Бразилією прокотилася хвиля загальнонаціональних страйків на знак протесту проти заходів жорсткої економії президента Мішеля Темера. 

Відео Новий президент Бразилії склав присягу через дві години після імпічменту своєї попередниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції