Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паспорт ОАЕ став "найсильнішим" у світі, український – на 28 місці

Раніше у цьому рейтингу лідирував Сингапур.

Паспорт Об’єднаних Арабських Еміратів обійшов сингапурський та посів перше місце за "силою".

Про це йдеться у рейтингу Passport Index.

"Сила" паспорту вимірюється за кількістю країн, до яких можна в’їхати без отримання візи, або ж віза надається по прибуттю.

Раніше цей рейтинг очолював Сингапур, однак цього разу його обійшов паспорт ОАЕ. Із ним можна в’їхати до 167 країн світу без попереднього отримання візи. На другому місці опинилися Сингапур та Німеччина, а на третьому – Данія, Швеція, Фінляндія, Люксембург, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Південна Корея та США.

Український паспорт разом із тайванським посів 28 місце. Він дає дозвіл без отримання візи заздалегідь відвідати 131 країну світу.

Найгіршим паспортом у цьому рейтингу визнано афганський. Звідти без візи дозволяють в’їхати лише до 29 країн, однак у 24 з них все одно потрібно буде отримати візу по прибуттю.

Рейтинг Passport Index складає компанія з фінансового консалтингу з Канади Arton Capital. Він охоплює 193 країни й 6 територій.

ВідеоУ Києві видали 10-мільйонний біометричний паспорт

Його отримала студентка Поліна, яка навчається на політолога в університеті імені Тараса Шевченка. Вручали урочисто у паспортному сервісі на столичній Площі Перемоги з рук президента. Привітати Поліну прийшов і Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков. 

У Києві видали 10-мільйонний біометричний паспорт

Залиште свій коментар

Вибір редакції