Північна Корея пустила в Японське море балістичні ракети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ймовірно, снаряди мали малий радіус дії.

Північна Корея здійснила два пуски в Японське море, відновивши таким чином ракетні випробування. Про це заявили південнокорейські та японські чиновники 31 жовтня, передає видання "Радіо Свобода".

Об’єднаний комітет начальників штабу Південної Кореї повідомив, що два "невстановлені снаряди" були випущені 31 жовтня вдень з провінції в центрі країни.

Влада Японії заявила, що два снаряди були балістичними ракетами, які приземлилися за межами ексклюзивної економічної зони Японії, яка простягається на 370 кілометрів від суші.

Рада національної безпеки Південної Кореї провела екстрене засідання після запусків 31 жовтня і висловила стурбованість з приводу того, що вона назвала "снарядами малого радіусу дії".

Нагадаємо, 3 жовтня повідомлялося, що Північна Корея запустила з підводного човна нову балістичну ракету Pukguksong-3. 

Відео У КНДР звинуватили у зраді і стратили дипломатів, які брали участь у переговорах з Трампом

Спецпредставника Північної Кореї, що відповідав за перемовини, і ще чотирьох дипломатів звинуватили у зраді і стратили. Ще кількох людей, зокрема, і перекладачку, що припустилася помилки у переговорах, заслали до таборів. Лідери КНДР і Сполучених Штатів зустрілися у в'єтнамському Ханої у лютому. Переговори провалилися - політики так і не змогли підписати договір.

У КНДР звинуватили у зраді і стратили дипломатів, які брали участь у переговорах з Трампом

Залиште свій коментар

Вибір редакції