Помпео заявив, що США створюють глобальну коаліцію проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Революційний характер іранського режиму являють собою загрозу для всього світу, - додав Помео.

Візити у низку країн Близького Сходу є частиною зусиль Сполучених Штатів по формуванню глобальної антиіранської коаліції.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, - інформує CNBC.

"Одним з елементів нинішньої поїздки є продовження зусиль по створенню коаліції, коаліції, в яку увійдуть країни Перської затоки, Ізраїль, європейські та азіатські країни по всьому світу, ті країни, які розуміють, що держава, яка є найбільшим в світі спонсором тероризму, має припинити свою діяльність", - сказав Помпео.

Очікуються його візити в Йорданію, Єгипет, Бахрейн, ОАЕ, Катар, Саудівську Аравію, Оман і Кувейт.

«Мені б хотілось бачити, що весь світ продовжує підтримку зусиль Сполучених Штатів і країн Перської затоки, Ізраїлю. Це важлива кампанія, оскільки революційний характер іранського режиму являють собою загрозу для всього світу», - резюмував Помпео.

ВідеоУ США проти Ірану запровадили найжорсткіші за всю історію санкції

Дональд Трамп повернув обмеження, які скасував в обмін на скорочення іранської ядерної програми попередній американський президент Барак Обама. Це санкції на експорт нафти, міжнародні перевезення і банківську сферу. 

У США проти Ірану запровадили найжорсткіші за всю історію санкції

Нагадаємо, в листопаді 2018 року набрали чинності всі санкції США, які були скасовані раніше, після підписання Іранської ядерної угоди. На початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід із ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великобританією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, що, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції