"Поштарю-терористу" у США висунуті обвинувачення за 30 пунктами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йому інкримінується застосування зброї масового ураження, перевезення вибухових речовин між штатами.

Підозрюваному у справі про розсилання поштових посилок з вибухівкою американським політичним діячам США Сезару Сайоку пред'явлені звинувачення за 30 пунктами, за яким йому загрожує покарання у вигляді довічного ув'язнення. Про це повідомляє телеканал ABC News.

Йому інкримінується застосування зброї масового ураження, перевезення вибухових речовин між штатами, незаконна відправка поштою вибухових речовин та інші порушення. Слідство вважає, що Сайок відправив 16 посилок.

6 листопада Сезар Сайок постав перед судом. Суд постановив залишити його під вартою без права на звільнення під заставу.

56-річний Сайок був затриманий 26 жовтня за підозрою в причетності до масової розсилки поштових посилок з вибухівкою ряду відомих особистостей в США, які є членами Демократичної партії США і неодноразово критикували президента Дональда Трампа.

Серед цілей поштового підривника були екс-держсекретар Гілларі Клінтон, колишній президент Барак Обама, екс-глава ЦРУ Джон Бреннан, актор Роберт Де Ніро та інші.

Жодна з розісланих поштових бомб не спрацювала, хоча пізніше поліція повідомляла, що серед них не було муляжів.

ВідеоУ будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

Першим вибуховий пристрій помітив технік, який перевіряє пошту колишнього першого подружжя США. Американські ЗМІ пишуть, що аналогічний пакет було відправлено і на адресу Барака Обами. За день до цього вибуховий пристрій надіслали поштою до маєтку мільярдера і філантропа Джорджа Сороса. 

У будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

Залиште свій коментар

Вибір редакції