Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постпред України в ООН заявив, що РФ використовує Радбез ООН для пропаганди

Тому він розкритикував неконструктивну позицію Росії в Радбезі.

РФ використовує Радбез ООН для пропаганди.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, - пише Укрінформ

“Російська делегація перш за все переймається тим, як використати майданчик Радбезу для ведення дезінформаційної кампанії стосовно України та для обвинувачення уряду України у всьому, що відбувається на окупованих територіях Донецької і Луганської областей”, - сказав Єльченко.

На його переконання, це пов’язано із “відчайдушним намаганням уникнути відповідальності за ворожі добре задокументовані дії Росії проти України: військову агресію, окупацію та спробу незаконної анексії української території”.

“Це поведінка заскорузлого та нерозкаяного злочинця, рішуче налаштованого виставити на посміховисько систему правосуддя”, - зазначив український постпред.

Тому він розкритикував не конструктивну позицію Росії в Радбезі.

Нагадаємо, що у вівторок в Нью-Йорку відбулося відкрите засідання Ради Безпеки ООН по ситуації в окупованих регіонах на сході України.

ВідеоУ Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Засідання щодо України сьогодні проведе Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй. Зустріч у Нью-Йорку ініціювала Україна. Обговорюватимуть ситуацію в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Окрім того, у постійному представництві України в ООН кажуть, на зустрічі говоритимуть про російські провокації в Азовському морі.

У Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції