Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокурор "няш-мяш" Поклонська радить США створити власний Меджліс

Поклонська звинуватила Меджліс у зв'язках із терористичними організаціями

У Криму тамтешній "прокурор" Наталія Поклонська порадила США створити власний Меджліс, пишуть "РИА Новости".

За словами Поклонської, якщо Америка вважає діяльність організації демократичною, то варто відкрити її представництво на території США.

"Якщо Держдепу США необхідна така організація, як громадське об'єднання як Меджліс кримсько-татарського народу і вони вважають його діяльність демократичною, то нехай у себе в країні створюють такі організації", - висловилась "прокурор".

При цьому, вона заявила, що Меджліс "активно співпрацює з терористичними організаціями".

"Голова Меджлісу укладає угоду з Коломойським, погрози про напад збройним шляхом... Тому рішення (про припинення діяльності) було прийняте на підставі того, що їхня діяльність носить злочинний характер", - сказала "прокурор" півострова.

Нагадаємо, 18 квітня Міністерство юстиції РФ призупинило діяльність Междлісу кримськотатарського народу.

"Сьогодні в перелік громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена у зв'язку із здійсненням ними екстремістської діяльності, включено громадське об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу", - йдеться в повідомленні.

При цьому, державний департамент США закликав Росію скасувати рішення про заборону Меджлісу кримських татар в окупованому Криму та визнання його екстремістською організацією.

У заяві офіційного представника Держдепу Джона Кірбі йдеться, що меджліс протягом довгого часу є представницьким органом кримських татар, які історично стикалися з утисками". Також у тексті наголошується, що Меджліс важливий для збереження національної культури і захисту від дискримінації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції