Прощання з Бушем-старшим: церковну службу у Вашингтоні відвідали світові лідери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Свою пошану до екс-глави США засвідчили монарші особи і канцлер ФРН.

Американські та світові лідери віддали останню шану 41-му президенту США Джорджу Бушу-старшому. На церемонію у Вашингтонському кафедральному соборі прибули всі нині живі президенти Сполучених Штатів, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це син покійного Джордж Буш-молодший, чинний глава Білого Дому Дональд Трамп, а також Барак Обама, Білл Клінтон і найстарший екс-глава держави – Джиммі Картер, якому тепер 94 роки. З-за кордону приїхали, зокрема, британський принц Чарльз і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

ВідеоАмериканські і світові лідери прощаються з 41-м президентом США Джорджем Бушем-старшим

Американські і світові лідери віддають останню шану 41-ому президенту США Джорджу Бушу-старшому. На церемонію у Вашингтонському кафедральному соборі прибули всі нині живі президенти США. Сьогодні на знак жалоби не працюють американські фондові ринки, вихідний і в держслужбовців. Поховають Джоржа Буша-старшого завтра на території бібліотеки його імені в Техасі.

Американські і світові лідери прощаються з 41-м президентом США Джорджем Бушем-старшим

У Вашингтоні посилені заходи безпеки. На знак жалоби не працюють американські фондові ринки, вихідний у держслужбовців. Поховають Джоржа Буша-старшого на території бібліотеки його імені в Техасі.

Джордж Буш-старший став президентом, за правління якого кардинально змінився світ. Йому було 94 роки, останні чверть століття він не займався політикою, однак один син очолив Білий дім, інший був губернатором, а планета досі живе в реальності, створеній в етап його правління.

Фотогалерея У Вашингтоні попрощалися з Бушем-старшим (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції