Путін розповів, коли дізнався про наявність у КНДР атомної бомби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про це Путіну розповів екс-лідер Північної Кореї Кім Чен Ір.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що дізнався про появу у КНДР атомної бомби за п'ять років до того, як там були проведені перші випробування ядерної зброї.

Путін сказав, що про створення бомби йому розповів екс-лідер Північної Кореї Кім Чен Ір, пише РБК

«2001 року я був в Північній Кореї і зустрічався з батьком нинішнього лідера. Він мені тоді ще сказав, що у них є атомна бомба. Більше того, сказав, що за допомогою досить простих артилерійських систем легко дістанеться до Сеула», - прокоментував Путін.

На думку Путіна, подальший розвиток подій довів неефективність введених відносно КНДР санкцій, всупереч яким країна зуміла істотно розвинути свій військовий потенціал.

«Замість атомної бомби у них тепер воднева. Замість найпростіших артилерійських систем тепер ракети середньої дальності на 2700 кілометрів, а то і більше: вже на п'ять тисяч», - сказав Путін.

За його словами,  санкції - не той шлях, який здатний вирішити проблему КНДР, і потрібно шукати інші варіанти.

Нагадаємо, США хочуть створити максимальні дипломатичний тиск та економічну ізоляцію Північної Кореї, поки режим у Пхеньяні не змінить своєї поведінки та не розпочне діалог, спрямований на досягнення миру й процвітання в регіоні. 

Зауважимо, що 12 вересня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових обмежувальних заходів відносно КНДР через проведеного на початку місяця ядерного випробування. 

ВідеоТрамп ухвалив нові санкції проти КНДР

Залиште свій коментар

Вибір редакції