Путін розповів, коли дізнався про наявність у КНДР атомної бомби

Про це Путіну розповів екс-лідер Північної Кореї Кім Чен Ір.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що дізнався про появу у КНДР атомної бомби за п'ять років до того, як там були проведені перші випробування ядерної зброї.

Путін сказав, що про створення бомби йому розповів екс-лідер Північної Кореї Кім Чен Ір, пише РБК

«2001 року я був в Північній Кореї і зустрічався з батьком нинішнього лідера. Він мені тоді ще сказав, що у них є атомна бомба. Більше того, сказав, що за допомогою досить простих артилерійських систем легко дістанеться до Сеула», - прокоментував Путін.

На думку Путіна, подальший розвиток подій довів неефективність введених відносно КНДР санкцій, всупереч яким країна зуміла істотно розвинути свій військовий потенціал.

«Замість атомної бомби у них тепер воднева. Замість найпростіших артилерійських систем тепер ракети середньої дальності на 2700 кілометрів, а то і більше: вже на п'ять тисяч», - сказав Путін.

За його словами,  санкції - не той шлях, який здатний вирішити проблему КНДР, і потрібно шукати інші варіанти.

Нагадаємо, США хочуть створити максимальні дипломатичний тиск та економічну ізоляцію Північної Кореї, поки режим у Пхеньяні не змінить своєї поведінки та не розпочне діалог, спрямований на досягнення миру й процвітання в регіоні. 

Зауважимо, що 12 вересня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових обмежувальних заходів відносно КНДР через проведеного на початку місяця ядерного випробування. 

ВідеоТрамп ухвалив нові санкції проти КНДР

Залиште свій коментар