Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія оскаржила програні "Укрнафті" справи щодо Криму

Апеляцію подано до Верховного суду Швейцарії.

Російська Федерація оскаржила програні багатомільйонні позови "Укрнафти", "Стабіл" та інших українських компаній щодо незаконного відчуження їх майна в анексованому Криму. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції РФ.

У Москві наголосили, що подали відповідні скарги на арбітражні рішення 7 травня, а 31 травня отримали від Верховного суду Швейцарії підтвердження того, що російські документи взято до розгляду.

Позиція РФ зводиться до заперечення можливості застосування до суперечки міждержавної угоди про взаємний захист інвестицій, на підставі якої були схвалені попередні судові рішення на користь українських позивачів. "Росія має намір домогтися їх скасування, оскільки вони суперечать як нормам двосторонньої угоди між Росією і Україною, так і іншим нормам і принципам міжнародного права", - наголосили в міністерстві.

Фотогалерея Почекун скасування санкцій. У Мережі казяться через новий мем з гібридом слона і тюленя (11 фото)

Також у Москві пояснили, що суд не взяв до уваги важливі обставини. "Арбітри ухвалили рішення на користь позивачів, не встановивши, що півострів Крим є суверенною територією Росії", - навели у Мін’юсті пропагандистську тезу російських медіа.

Крім того, правники з РФ ставлять під сумнів законні права українських позивачів на відібране майно. "Інвестиції позивачів були придбані незаконним способом, зокрема через корпоративні захоплення і незаконну приватизацію. Арбітражне рішення, що захищає такого інвестора, не може бути визнано і приведено у виконання в країнах з розвиненою системою права", - йдеться в повідомленні російського міністерства.

ВідеоСуд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Російські адвокати намагались змінити підсудність розгляду, але дістали відмову Вищого суду Швейцарії і мають сплатити судові витрати в сумі 550 тисяч швейцарських франків. Найближчим часом очікується, що арбітражні трибунали винесуть остаточний вердикт щодо вимог "Укрнафти" проти Росії на суму понад 100 мільйонів доларів.

Суд відхилив скаргу РФ у справі щодо захопленого майна "Укрнафти" в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції