Розвідка США дізналась про наміри Ірану атакувати американські війська – WSJ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США посилять військову присутність в регіоні.

Розвідка США отримала інформацію про плани Ірану напасти на американські сили в Іраку, Сирії та Перській затоці.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Через це американські військові звернулись до керівництва США із проханням збільшити військову присутність на Близькому Сході. Таким чином вони хочуть мати можливість стримати будь-які дії Ірану.

Водночас WSJ зазначає, що достеменно не відомо, чи справді Тегеран збирається атакувати, як стверджують військові.

Втім, для протидії цій загрозі влада США направить до регіону групу кораблів на чолі з авіаносцем "Авраам Лінкольн" і тактичну групу бомбардувальників.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про рішення внести іранський Корпус вартових ісламської революції до переліку міжнародних терористичних організацій. Цим рішення у цей список уперше потрапила установа, що є державною та має урядове фінансування. Після чого Вища рада національної безпеки Ірану вирішила вважати центральне командування збройних сил США терористичною організацією. Президент Ірану назвав США лідером світового тероризму.

ВідеоСША планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

Залиште свій коментар

Вибір редакції