Саркозі та Бруні вперше вийшли у світ з новонародженою дочкою

Подружжя Саркозі прогулялося в парку біля Версальському палацу зі своєю новонародженою дочкою на очах у папараці.

Президент Франції Ніколя Саркозі та його дружина Карла Бруні прогулялися зі своєю новонародженою дочкою Джулією у парку Ла-Лантернт у Версалі.

Стояла осіння погода, і 12-денна дочка французького президента була закутана в теплу синю ковдру, яка також старанно приховувала її від сторонніх очей, пише Daily Mail.

Раніше 43-річна Бруні запевнила журналістів, що її дитина залишиться в тіні і не стане інструментом реклами у виборчій кампанії Саркозі перед президентськими виборами, що мають відбутися навесні 2012 року.

Попри ці обіцянки, на думку британських журналістів, знімки президентського подружжя були, скоріш за все, підстроєні. Деякі коментатори не виключають, що сама Бруні або помічники її чоловіка "шепнули" фотографам, де саме вони гулятимуть.

"Президент хотів виглядати як звичайний тато, який насолоджується осіннім сонцем з красунею дружиною і дитиною", - вважають політичні експерти. Вони впевнені, що жодної шкоди на виборах ці фото Саркозі не завдадуть.

На знімках видно, як подружжя йде рука об руку. 56-річний Саркозі одягнений в білу сорочку з недбало засуканими рукавами з накинутим пуловером, а Карла Бруні вдягла теплий сірий джемпер, в тон штани і взуття на низькій підошві, яке вона зазвичай носить, щоб приховати різницю в зрості.

Джулія - це перша дочка Ніколя Саркозі. У нього вже є троє синів від попередніх шлюбів. У Карли Бруні це друга дитина, у неї є син від першого шлюбу.

Читайте також:

Папараці зловили Карлу Бруні із дочкою на руках

Карла Бруні-Саркозі назвала донечку Джулією

Саркозі втратив контоль над сенатом Франції

Закохані французи відмовилися одружуватися під портретом Саркозі

Повʼязані теми:

Наступна публікація