"Тільки вибори можуть це вирішити": Лукашенко звернувся до невдоволених ним

Дата публікації
Перегляди
3466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Тільки вибори можуть це вирішити": Лукашенко звернувся до невдоволених ним

Фото: Associated Press

Лукашенко проголосив 2021 рік у Білорусі Роком народної єдності.

Олександр Лукашенко заявив, що не ворог своєму народові, а якщо комусь не подобається нинішній глава держави, то допоможуть в цьому лише вибори.

Про це він заявив 5 січня під час зустрічі з трудовим колективом холдингу "Горизонт", пише БЕЛТА. 

Слід зауважити, що Лукашенко проголосив 2021 рік у Білорусі Роком народної єдності. "Я не ворог власному народові та самому собі перш за все. Я хочу, щоб в країні було тихо і спокійно. Напевно, ви і самі цього хочете. Якщо вам не подобається нинішній президент, то тільки вибори можуть вирішити це питання. Тільки вибори", - сказав він.

Крім того, Лукашенко закликав не порушувати закон і кожному займатися своєю справою, першу чергу думати не про себе, а про своїх дітей. 

"Нехай це меншість, але це мої люди, як би це пафосно звучало. Якщо хтось заблукав був, я теж хочу, щоб вони почули: іншого шматка землі у нас не буде. Не забувайте, ми можемо втратити все. Безповоротно. Ми вже ніколи не повернемося до цього", - звернувся він до учасників протестів, які тривають в країні від серпня минулого року. 

Нагадаємо, акції протесту в Білорусі почалися після виборів президента, які відбулися 9 серпня 2020 року. Після оприлюднення даних перших екзит-полів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Вони переконані, що Олександр Лукашенко сфальсифікував їхні результати на свою користь. Почалися масові протести. Силовики жорстоко розганяють людей, застосовують силу, масово арештовують.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднила результати виборів. Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. 23 вересня у Палаці незалежності в Мінську потай провели інавгурацію Олександра Лукашенка — він "офіційно обійняв посаду президента Білорусі". Утім, багато країн світу це не визнають, вимагають перевиборів у країні та запровадили санкції проти самого Лукашенка і його найближчого оточення. Не визнає результатів президентських виборів у Білорусі й Україна.

У Білорусі відкрили кримінальні справи проти опозиціонерів

У Білорусі відкрили кримінальні справи проти опозиціонерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація