Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Берліні повикидали ялинки: місто готується до шалених феєрверків

У німецькій столиці на вулиці вийшли сотні тисяч людей.

У Берліні святкова атмосфера перед Новим роком досить своєрідна. Головним святом є Різдво, його вже відгуляли 25 грудня, тож навіть прикрашених ялинок уже немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ялинки повикидали, снігу в місті немає ось уже місяць, але приготування тривають – Новий рік для німців є насамперед веселою гулянкою і святом феєрверків. Головне дійство просто неба вже стартувало по інший бік Бранденбурзьких воріт – там Новий рік щороку зустрічає до 100 тисяч людей. У небі над воротами вибухне головний салют країни, але цим німці не обмежаться.

Останні три дні берлінці масово скуповують піротехніку – легально феєрверки тут продають усього три дні на рік. На хлопавки і бахкалки, за прогнозами, німці витратять 137 мільйонів євро. Всі ці мільйони спустять у повітря опівночі – тоді люди виходять на вулиці і запалюють усі петарди, феєрверки і салюти. Німецька столиця просто двиготить у ці миті. Спроби обмежити приватні феєрверки, як наприклад у Римі чи Парижі, були, однак провалилися – тож цьогоріч тут знову бахкатиме.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

ВідеоВ очікуванні 2019: як готуються зустрічати Новий рік у Німеччині та США

У Нью-Йорку готуються до масштабних святкувань Нового року. На вулицях чергують поліцейські. Вони ретельно перевіряють сумки та документи. У Німеччині Новий рік зустрічають без ялинок, проте з шаленими гулянками та під нескінченні вибухи феєрверків.

В очікуванні 2019: як готуються зустрічати Новий рік у Німеччині та США

Залиште свій коментар

Вибір редакції