У Білому Домі, коментуючи "панамські документи", згадали про санкції проти Росії

У США наголосили, що залишаються провідним прибічником щодо підвищення прозорості у міжнародній фінансовій системі.

У Білому Домі через появу "панамських документів" висловилися за підвищення прозорості у міжнародній фінансовій системі. 

Про це на брифінгу у Вашингтоні сказав прес-секретар Білого Дому Джош Ернест, передає УНІАН.

Ернест підтвердив, що у Білому Домі бачили велику доповідь, яка була зроблена на основі витоку інформації.

"Я не маю коментарів стосовно конкретних тверджень, які належать до цих документів, але я можу сказати, що Сполучені Штати як і раніше залишаються провідним прибічником щодо підвищення прозорості у міжнародній фінансовій системі, у роботі проти незаконних фінансових операцій та у боротьбі з корупцією", - заявив Ернест.

Також він наголосив, що впродовж останнього року було багато розмов щодо того, наскільки ефективними можуть бути санкції США, запроваджені Департаментом казначейства (Міністерством фінансів), у питанні підвищення безпеки національних інтересів США. 

"Це правда, що ми ізолюємо росіян через їхнє порушення територіальної цілісності суверенної держави Україна, або все більшою мірою ізолюємо та тиснемо на режим Північної Кореї, щоб змусити їх відмовитися від пошуку ядерної зброї, або унеможливлюємо фінансові операції ІДІЛ... Саме тому Сполучені Штати є провідним прибічником більшої прозорості у такого плану міжнародних фінансових операціях", - заявив Ернест.

Також, за його словами, більша прозорість дозволяє викорінювати корупцію. 

Нагадаємо, із компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: