У Флориді зафіксували дивні випадки зараження вірусом Зіка

Нові випадки у Флориді, можливо, пов'язані з тим, що вірус почали розносити американські комарі.

Медики у Флориді розслідують чотири загадкових випадки зараження вірусом Зіка, які, ймовірно, не пов'язані з переміщенням людей. Досі вірус, який поширюється в основному в Латинській Америці і країнах Карибського басейну, заносився до США приїзджими людьми або через сексуальний контакт.

Про це пише ВВС.Russian.

Нові випадки у Флориді, можливо, пов'язані з тим, що вірус почали розносити американські комарі. Медики штату кажуть, що поки не роблять жодних висновків і продовжують дослідження.

Щоб з'ясувати, як сталося зараження, фахівці обстежують будинки пацієнтів і людей в радіусі 150 метрів.

Вірус Зіка цього літа може поширитися на Європу, хоча ймовірність серйозного спалаху захворювання невисока, заявила Всесвітня організація охорони здоров'я.

За даними ВООЗ, найбільш схильні до поширення вірусу узбережжя Чорного моря в Росії і Грузії, а також острів Мадейра. Країни, де рівень небезпеки спалаху оцінюється як помірний, - Франція, Іспанія, Італія і Греція.

У Великобританії ризик поширення вірусу малий. ВООЗ закликає владу країн знищити місця розмноження москітів та інформувати населення, особливо вагітних жінок - про негативні наслідки захворювання.

Спочатку вважалося, що приводить до важких уроджених дефектів вірус Зіка передається через укуси однієї з різновидів москіта - Aedes aegypti, або комара желтолихоманливого. Однак пізніше з'ясувалося, що процес передачі захворювання більш складний. Вірус Зіка небезпечний для майбутніх матерів тим, що пов'язаний із серйозними вродженими вадами розвитку, у тому числі мікроцефалією у новонароджених дітей.

Вірус Зіку в Європі

Нагадаємо, що в минулому році вірус Зіка охопив країни Латинської Америки, а потім поширився і в США і Європу. Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я назвала вірус Зіка загрозою світового масштабу. За даними ВООЗ, створення вакцини від захворювання знадобиться півтора року.

Пізніше стало відомо, що більше 2 млрд людей проживають в регіонах світу, де існує небезпека поширення вірусу Зіка, йдеться в дослідженні.

Сміття, вогонь, дезинфекція. Як долають вірус Зіка в Коста-Риці

ВідеоВірус Зіка може спричиняти неврологічний розлад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: