Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції у причепі-холодильнику вантажівки виявили вісім мігрантів

Серед них було четверо дітей.

В одному з причепів-холодильників вантажівки у французькому порту Кале виявлено вісім мігрантів.

Про виявлення в неділю, 27 жовтня, цих нелегальних мігрантів повідомила інформагенція AFP з посиланням на дані місцевої пожежної служби.

За наявною інформацією, серед виявлених у причепі вантажівки мігрантів було четверо дітей. Усі вісім осіб доставлені з симптомами легкого перехолодження в одну з місцевих лікарень. Поліція заарештувала двох водіїв вантажівки, котрі походять з Румунії.

Виявлені мігранти стверджують, що вони з Афганістану, повідомляє агентство dpa. Вантажівка з причепом-холодильником прямувала до Великобританії. Утім, про її точний майбутній маршрут поки нічого невідомо.

Нагадаємо, 23 жовтня поблизу Лондона було виявлено 39 тіл мігрантів у одній з вантажівок. Поліція припускає, що більшість з цих мігрантів походить з В'єтнаму, або з іншої південноазійської країни. Сама вантажівка прибула до Великобританії з Бельгії.

Відео У знайденій у Великій Британії вантажівці серед трупів можуть бути громадяни В'єтнаму

Ті, за словами земляків, нібито вирушили до Європи у пошуках кращого життя і після цього з ними втратили зв'язок. Тим часом британська поліція вже затримала 4 підозрюваних у справі. Арештовані можуть бути причетні до нелегального перевезення людей. Напередодні знайшли вантажівку із майже 40 людськими тілами.    

У знайденій у Великій Британії вантажівці серед трупів можуть бути громадяни В'єтнаму

 

Вибір редакції