Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі хочуть порахувати військові втрати від дій СРСР

Зараз також триває робота над звітом щодо воєнних втрат, завданих нацистською Німеччиною.

У польському Сеймі висловилися щодо підрахунку воєнних втрат країни, завданих радянською Росією.

Про це заявив депутат керівної партії Польщі "Право і справедливість" Аркадіуш Мулярчик в інтерв’ю газеті Rzeczpospolita.

"Я вважаю, що під час наступного скликання Сейму слід підготувати звіт про воєнні втрати, завдані радянською Росією. Я знаю, що подібні звіти підготували країни Балтії. Звичайно, буде проблема з їхнім виконанням, тому що нинішня Росія - це країна, яка не дотримується міжнародного права й порядку. Але такий звіт потрібен", - повідомив депутат.

За його словами, зараз також проводять роботу над звітом військових втрат, завданих Польщі нацистською Німеччиною.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ Росії пояснило, що облікові картки у паперовому вигляді репресованих у часи СРСР будуть зберігатися лише тих, хто був засуджений за державні злочини. Всі інші будуть переведені в електронний вигляд. Там зазначили, що переводять їх в електронний вигляд.

ВідеоПутін заявив, що хотів би врятувати СРСР від розвалу

Мрія очільника Кремля сьогодні частково здійснилася на московському стадіоні "Лужники". Там скликали мітинг на підтримку Путіна у найкращих радянських традиціях. Організатори відзвітували, що підтримати його на березневих виборах зібрали сто тисяч людей як з Москви, так і з регіонів.

Путін заявив, що хотів би врятувати СРСР від розвалу

Вибір редакції